Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

Certifikát kvality

Novinku zveřejnil(a) dne 14.12.2015 webmaster.

Obdrželi jsme certifikát splnění stupně 1. Českého systému kvality služeb pro služby turistického informačního centra.

Vize -  Turistické informační centrum Ždírce nad Doubravou:

Rádi bychom Ždírecko prezentovali jako vstupní bránu do Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů a Železných hor. Ždírec nad Doubravou je mladé, rozvíjející se město vybaveno sítí všech potřebných služeb. Nachází se v nadmořské výšce od 490 m n.m. (místní část Nový Studenec) až 624 m n.m. (vrch Barchanec u místní části Benátky). Místní restaurace, hotely a penziony nabízí zajímavou kuchyni, výborné pivo místního minipivovaru a kvalitní ubytování. Možnost ochutnání regionálních potravin, jízdy na koni, atraktivní turistické cesty, udržovaná síť cyklostezek a v zimě lyžařské běžecké stopy zvou k návštěvě pěší, cykloturisty i lyžaře. Tato rozmanitá část Vysočiny vytváří dobré podmínky pro příjemné a aktivní prožití volného času.

Chceme turistům nabídnout možnost nezapomenutelného zážitku při ochutnávce výborného „Našeho piva“ ze soukromého minipivovaru: http://www.dzekuvranc.cz/ nebo možnost ochutnání některých regionálních potravin, jako je např. klobása Vysočina, Komínová klobása a Doubravské párky: http://www.zemas.cz/novinky/klobasa-vysociny-2009.

Chceme i nadále poskytovat bezplatné informace o městě a jeho okolí, turistických, přírodních a kulturních zajímavostech a památkách, stravovacích a ubytovacích možnostech, kulturních, sportovních a společenských akcích, jízdních řádech ČR, službách a firmách města.

Našim cílem je poskytovat zákazníkům aktuální a profesionální informace, nabízet nové produkty a bohatou škálu služeb široké veřejnosti, občanům i návštěvníkům města, dle jejich požadavků a přání, abychom si udrželi vysokou kvalitu. Našim cílem také je, aby turisté měli i nadále zdarma k dispozici dostatečný výběr propagačních materiálů, map a tipů pro aktivní trávení volného času a podnikání výletů pro pěší i cykloturisty.

Návštěvníkům nabízíme zároveň služby městské knihovny: http://www.kzm-zdirec.cz/knihovna-zdirec-nad-doubravou.html  a možnost navštívení prostor galerie Doubravka: http://www.kzm-zdirec.cz/galerie-doubravka-zdirec-nad-doubravou.html  v patře budovy, kde jsou pravidelně pořádány výstavy.

Naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby v příjemném prostředí s vysokou informovaností našich návštěvníků. Nabídnout individuální přístup ke každému návštěvníkovi a s úsměvem a maximální pečlivostí řešit jeho podněty a připomínky.

Zaměstnanci TIC

10. 11. 2015

Soubory ke stažení:
Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie