Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

Hanky Panky - představení ZRUŠENO

Novinku zveřejnil(a) dne 15.8.2013 Soňa Zvolánková.

Hanky Panky – představení ze závažných důvodů ZRUŠENO!

Změna termínu s novým pořadem Travesti revue Techtle Mechtle

 

Ve středu 23. 10. 2013 od 19.00 hodin v sále městského kina ve Ždírci nad Doubravou bude odehráno vystoupení skupiny v NOVÉ sestavě pod názvem Travesti revue Techtle Mechtle

 ,,Změna je život“.

VSTUPNÉ: 220 Kč V PŘEDPRODEJI, NA MÍSTĚ 250 Kč.

Ti, kteří si již v předprodeji zakoupili vstupenky na původní skupinu Hanky Panky a vstupenky chtějí vrátit, tak mohou učinit kdykoli v otevírací době městské knihovny a IC. Pokud se rozhodnou jít na nový travesti pořad v náhradním termínu, vstupenky jsou platné!

Odůvodnění:

Z důvodu náhlého úmrtí jednoho z kolegů skupiny Hanky Panky, a poté i následných událostí, skončila veškerá další činnost skupiny Hanky Panky v sestavě – Stefany, Sofie, Dolores a Alex. Všechna další vystoupení v tomto seskupení byla zrušena.


Známé tváře Dolores a Alex uvádějí slečnu Stacey a TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE s pořadem ,,Změna je život“.

 Bývalí členové známé travesti skupiny, kterou jste znali z předchozích vystoupení v našem městě, Dolores a Alex se po vzájemné dohodě rozhodli vydat na vlastní dráhu a přivážejí zcela nový projekt v České republice – travesti revue Techtle Mechtle! K mistru Alexovi a slečně Dolores přišla i zbrusu nová posila a hvězda pražského kabaretu slečna Stacey, která je nejlepší imitátorkou Cher u nás.

Ve dvouhodinovém zábavném pořadu se zcela novou koncepcí a provázaností najdete velkou řadu komických scének, které znáte z oblíbených zábavných pořadů 90. let a zároveň se jednotliví účinkující předvedou coby hvězdy české i zahraniční hudební scény. Svůj první pořad v této nové sestavě nazvali zcela příznačně ,,Změna je život“. Těšit se můžete na Petra Kotvalda, Celine Dione, Jiřího Korna, Helenu Vondráčkovou, společně se podíváme i na známý pořad Volejte věštce, pravou a nefalšovanou spartakiádu, známou scénku Jiřiny Bohdalové a Karla Šípa, Ilonu Csákovou či pohádkovou šíleně smutnou princeznu a Dádu Patrasovou.

Srdečně zvou pořadatelé!

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie