Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

Aukce energií pro občany, obce a právnické osoby

Novinku zveřejnil(a) dne 24.6.2013 Soňa Zvolánková.

Dodávky elektřiny i plynu jsou už několik let plně liberalizované to znamená, že každý koncový spotřebitel si může uzavřít smlouvu s kterýmkoliv dodavatelem. Přesto řada domácností, obcí a právnických osob nevyhledává mezi dodavateli toho nejvýhodnějšího a platí zbytečně vysoké náklady na energii. Díky tomu v současnosti je faktem, že asi 80% platí za energii více než by se muselo a asi 25% má nevýhodně nastavenou sazbu.                                           
Změna dodavatele elektřiny nebo plynu je přitom velmi jednoduchá a je například jednodušší, než změna mobilního operátora. Převod dodavatele je zcela zdarma (žádné aktivační a deaktivační poplatky).

Firma Terra Group Investment, a.s., Brno pracuje na projektu Elektronické aukce Podoubraví a blízkého okolí.

Jedná se o aukci energií, a to pro obě komodity, jak pro elektřinu, tak pro plyn. Primárně budou vysoutěženy ceny s fixací do konce roku 2015, bez prolongace, individuálně si lze zvolit i kratší soutěžené období.

Občané se mohou zúčastnit přednášky, na nichž se dozví, jak trh s energiemi funguje, na co si dávat při změně dodavatele pozor a jak se zapojit do elektronické aukce.

Místo a termín přednášky je: 9. červenec 2013 od 18.00 hodin, kinosál Ždírec nad Doubravou

Kontakt na firmu Terra Group Investment, a.s., Brno: Mgr. Kateřina Kraclová, tel.: 773 507 186, e-mail: katerina.kraclova@terragroup.cz

 

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie