Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

CENTRUM PRO RODINU „DOUBRAVKA“ VÁS VÍTÁ!!!

Novinku zveřejnil(a) dne 23.1.2012 Soňa Zvolánková.

CENTRUM PRO RODINU „DOUBRAVKA“ VÁS VÍTÁ!!!!

Na adrese Žďárská 32, bývalá ordinace MUDr. Komárka

Vážení rodiče a ostatní příznivci aktivit s dětmi,

Rodinné centrum „Doubravka“ Vás srdečně zve na rozjezd již v únoru 2012.

Naše Centrum vzniklo za velkého a významného přispění Města Ždírec nad Doubravou, velkorysého přístupu pana starosty a ostatních členů zastupitelstva a rady města. Také bez pomoci Technických služeb města by nebylo možné Centrum otevřít. Všem jim touto cestou děkujeme.

Plánujeme vzdělávání a rozšiřování schopností nejen v oblasti výtvarné, tělesné, ale i literární, zručné nebo kreativní, sociální. Možnost zapojit se má každý!

Připravujeme i angličtinu pro nejmenší a konverzaci pro maminky.

Proto neváhejte, milí rodiče, a přijďte se s námi společně pobavit, seznámit se, něco se přiučit, pohrát si se svými robátky a zároveň perfektně využít volný čas na mateřské a rodičovské dovolené.

Doufáme také, že za Vašeho přispění a darování dalších funkčních hraček nebo vybavení, bude naše herna v centru zábavnější a dokonalejší. Vždyť vše děláme hlavně pro naše děti!

Slavnostní otevření „CpR Doubravka“ se koná 1. února od 10 do 16 hodin; 2. a 3. února 2012 od 8 - 11 hod bude možno vstoupit do našeho centra bez poplatku a celé ho prozkoumat v rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, přičemž samotné zahájení herny a příslušného programu startujeme od pondělí 6. února 2012 od 7.30 do 11.30 hodin.

Provoz v centru bude soustředěn do tří dnů pondělí až středa včetně, vždy od 7.30 hod. do 11.30 hod. Vstupné činí 30 Kč pro rodinku/den. Všechny takto vybrané peníze použijeme zpět na nákup různých výtvarných potřeb nebo hraček do Centra. Lektorné nebude vybíráno, program zatím zajišťujeme vlastními zdroji.

Na měsíc únor máme v programu:

Vždy v pondělí - seznamovací program - co čekáte Vy od nás, co my od Vás, Váš příběh - na seznámení s ostatními, název programu je: Povídání s Ivou Blažíčkovou, další pondělí bude tvorba z pedigu: Šikovné ručky s Martinou Hamederovou. 

Úterní programy bude lektorovat Lucka (Pátková): Cvičíme a dovádíme s batolátky aneb říkanky s Luckou - vhodné pro děti cca od 2 let + - jak se kdo cítí. 

Středy věnujeme miminkům a nejen jim - BABY MASÁŽE s Ivou Dobrovolnou, před masážemi vás čeká Dílnička s Ivetou Motlovou.

Dále se v průběhu roku chystáme pozvat MUDr. Komárka na besedu, paní z kontaktního místa SSP k rozpravě o změnách, paní finanční poradkyni, aby nám poradila, jak se nechytnout do dluhové pasti, začátkem března něco ohledně daňové problematiky, zahrajeme Vám a Vašim dětem jednou měsíčně loutkové divadlo. Máme spoustu nápadů, záleží jen na Vás, co budete chtít slyšet, vidět, zažít a jak se zapojíte.

Přijďte nás podpořit, podpoříte samy sebe i Váš Klub maminek ve Ždírci nad Doubravou. J

Těšíme se nejen na Vaši návštěvu, ale také velice uvítáme další Vaše nápady, připomínky, nebo případnou pomoc.

Děkujeme těmto sponzorům za finanční dary: Elko Elektro, Miroslav Novák, Josef Králíček, Václav Svoboda, D&s s r.o.

Další informace o průběhu činností v centru i k programu naleznete na stránkách: www.doubravka.estranky.cz

popřípadě tel. kontaktech: 604 215 994 a 777 222 275.

Za Klub maminek Iva Blažíčková, Martina Hamederová, Lucie Pátková

  

 

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie