Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

VYSOČINA V POHYBU - týden sportu zdarma

25.4.-1.5.2022

Vysočina v pohybu

25. 4. – 1. 5. 2022

Týden sportu zdarma. Možnost využít více než 60 sportovišť po celé Vysočině. 

Kromě vybraných bazénů a zimních stadionů, kde se bude bruslit klasicky i na in-linech, si mohou lidé zdarma přijít zacvičit do řady posiloven, sokoloven a orloven, otevřou se některé školní tělocvičny, kurty nebo taneční školy. V nabídce jsou volné hodiny na lezecké stěně, zahrát si můžete volejbal, basketbal, beachvolejbal, badminton, florbal i fotbal. Provozovatelé sportovišť připravili i program s trenéry – aerobic, rehabilitační cvičení, jumping, cvičení pro děti, pohybové hry, zumbu, cvičení s fyzioterapeutem, kruhové tréninky, pilates, hodiny tance, ale i lukostřelbu nebo živé deskové hry pro děti.

Každé sportoviště má individuální otevírací hodiny. Některá místa nebudou zpřístupněna po celý týden, ale jen ve vybraných dnech a hodinách. Platí však, že volné hodiny jsou v pracovních dnech vždy odpoledne, přes víkend se hýbeme celý den. Více informací o týdnu sportu zdarma a přehled všech přihlášených partnerů vč. konkrétních dnů a termínů určených pro Vysočinu v pohybu najdete na webových stránkách vysocinavpohybu.cz.

Součástí akce Vysočina v pohybu je i doprovodná facebooková soutěž o značkové sportovní vybavení a poukázky na nákup sportovního zboží. Sledujte Facebook Kraje Vysočina.

Vysočina v pohybu 2022

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie