Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

Havlíčkobrodský majáles 2022

13.-14.5.2022

Zveme vás na tradiční studentský majáles v Havlíčkově Brodě! Přijďte a užijte si dva dny plné zábavy, různorodé hudby a jarní pohody! Těšit se můžete na skvělé kapely, sport i program pro děti.

Po dvou letech, kdy se majáles nemohl uskutečnit, studenti druhých ročníků a sexty navázali na tradici a uspořádali bohatý program, který zabaví všechny věkové kategorie. Mimo to se také rozhodli pokračovat ve stopách posledního ročníku, který majáles pořádal, a kromě hlavního programu na náměstí zorganizovali i charitativní běh Color run.

V pátek 13. 5. od 15.00 proběhne dětský den v parku Budoucnost. Nejdříve vystoupí taneční skupiny, poté zde děti budou moct navštívit spoustu zábavných stanovišť s tématikou pohádkových bytostí.

V sobotu 14. 5. se ve Sportovním areálu Plovárenská uskuteční charitativní běh Color run pro Kubíka, který trpí autismem a těžkou mentální retardací. Prodej startovného začne v 9.45, poté vás čeká 3,8 km dlouhá trasa kolem řeky a také pořádná barevná sprcha.

Ve stejný den ve 13.00 započne hlavní program na náměstí - vystoupení hudebních skupin a soutěž o krále a královnu majálesu. Na své si přijdou milovníci rocku, metalu, rapu i jazzu, rozptyl hudebních žánrů kapel je tento rok opravdu široký.

Tak přijďte a pomožte!

Pro podrobnější info sledujte instagramový účet @ghb_majales.

Color Run HB 2022Majáles HB 2022

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie