Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620, 770 157 228

Aukce energií pro občany, obce a právnické osoby

9.7.2013

Dodávky elektřiny i plynu jsou už několik let plně liberalizované to znamená, že každý koncový spotřebitel si může uzavřít smlouvu s kterýmkoliv dodavatelem. Přesto řada domácností, obcí a právnických osob nevyhledává mezi dodavateli toho nejvýhodnějšího a platí zbytečně vysoké náklady na energii. Díky tomu v současnosti je faktem, že asi 80% platí za energii více než by se muselo a asi 25% má nevýhodně nastavenou sazbu.                                           
Změna dodavatele elektřiny nebo plynu je přitom velmi jednoduchá a je například jednodušší, než změna mobilního operátora. Převod dodavatele je zcela zdarma (žádné aktivační a deaktivační poplatky).

Firma Terra Group Investment, a.s., Brno pracuje na projektu Elektronické aukce Podoubraví a blízkého okolí.

Jedná se o aukci energií, a to pro obě komodity, jak pro elektřinu, tak pro plyn. Primárně budou vysoutěženy ceny s fixací do konce roku 2015, bez prolongace, individuálně si lze zvolit i kratší soutěžené období.

Občané se mohou zúčastnit přednášky, na nichž se dozví, jak trh s energiemi funguje, na co si dávat při změně dodavatele pozor a jak se zapojit do elektronické aukce.

Místo a termín přednášky je: 9. červenec 2013 od 18.00 hodin, kinosál Ždírec nad Doubravou

Kontakt na firmu Terra Group Investment, a.s., Brno: Mgr. Kateřina Kraclová, tel.: 773 507 186, e-mail: katerina.kraclova@terragroup.cz

 

Online katalog Tritius
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Turistický portál Vysočiny
Naučná stezka Ranské polesí
Koruna Vysočiny
Multiquest Národním geoparkem Železné hory
Naše noviny

Náhodná fotografie

Špatné svědomí
Špatné svědomí