Kontakt

Kulturní zařízení města Ždírec n.D.
Brodská 120
582 63 Ždírec nad Doubravou

telefon: 569 694 620

Certifikát kvality

Novinku zveřejnil(a) dne 14.12.2015 webmaster.

Obdrželi jsme certifikát splnění stupně 1. Českého systému kvality služeb pro služby turistického informačního centra.

Vize -  Turistické informační centrum Ždírce nad Doubravou:

Rádi bychom Ždírecko prezentovali jako vstupní bránu do Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů a Železných hor. Ždírec nad Doubravou je mladé, rozvíjející se město vybaveno sítí všech potřebných služeb. Nachází se v nadmořské výšce od 490 m n.m. (místní část Nový Studenec) až 624 m n.m. (vrch Barchanec u místní části Benátky). Místní restaurace, hotely a penziony nabízí zajímavou kuchyni, výborné pivo místního minipivovaru a kvalitní ubytování. Možnost ochutnání regionálních potravin, jízdy na koni, atraktivní turistické cesty, udržovaná síť cyklostezek a v zimě lyžařské běžecké stopy zvou k návštěvě pěší, cykloturisty i lyžaře. Tato rozmanitá část Vysočiny vytváří dobré podmínky pro příjemné a aktivní prožití volného času.

Chceme turistům nabídnout možnost nezapomenutelného zážitku při ochutnávce výborného „Našeho piva“ ze soukromého minipivovaru: http://www.dzekuvranc.cz/ nebo možnost ochutnání některých regionálních potravin, jako je např. klobása Vysočina, Komínová klobása a Doubravské párky: http://www.zemas.cz/novinky/klobasa-vysociny-2009.

Chceme i nadále poskytovat bezplatné informace o městě a jeho okolí, turistických, přírodních a kulturních zajímavostech a památkách, stravovacích a ubytovacích možnostech, kulturních, sportovních a společenských akcích, jízdních řádech ČR, službách a firmách města.

Našim cílem je poskytovat zákazníkům aktuální a profesionální informace, nabízet nové produkty a bohatou škálu služeb široké veřejnosti, občanům i návštěvníkům města, dle jejich požadavků a přání, abychom si udrželi vysokou kvalitu. Našim cílem také je, aby turisté měli i nadále zdarma k dispozici dostatečný výběr propagačních materiálů, map a tipů pro aktivní trávení volného času a podnikání výletů pro pěší i cykloturisty.

Návštěvníkům nabízíme zároveň služby městské knihovny: http://www.kzm-zdirec.cz/knihovna-zdirec-nad-doubravou.html  a možnost navštívení prostor galerie Doubravka: http://www.kzm-zdirec.cz/galerie-doubravka-zdirec-nad-doubravou.html  v patře budovy, kde jsou pravidelně pořádány výstavy.

Naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby v příjemném prostředí s vysokou informovaností našich návštěvníků. Nabídnout individuální přístup ke každému návštěvníkovi a s úsměvem a maximální pečlivostí řešit jeho podněty a připomínky.

Zaměstnanci TIC

10. 11. 2015

Soubory ke stažení:
QUEST NG ŽELEZNÉ HORY
Poznejte zelené srdce Česka
VYHLÍDKA NA STARÉM VODOJEMU
Naše noviny

Náhodná fotografie

Řeka Doubrava únor 2012, foto J. Hamsa
Řeka Doubrava únor 2012, foto J. Hamsa

Novinky e-mailem